Тривалість курсу 36 годин

                                                 БЛОК ЛЕКЦІЙНА ЧАСТИНА: (20 годин)

                                              БЛОК : ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА  ( 16 годин)

Курси Косметологів в Луцьку — це широкий спектр того, що Ви можете обрати для себе, як студент та дійсно задати питання для чого Вам потрібно навчатися на курсах :

1. Косметологія для себе ? Щоб дізнатися як правильно доглядати в домашніх умовах за обличчям(для цього досить пройти Наші авторські курси Косметології в Луцьку — базового рівня. Дана кількість годин — це саме те, що студент може освоїти для власних потреб, але а ж ніяк для професійного використання на практиці та для роботи в косметологічному кабінеті)

2. Косметологія для роботи в салоні? Щоб проводити процедури не широкого асортименту для клієнтів салонів. (навіть для косметолога Салону замало знань в кількості 36 годин). Зателефонуйте Нам! Спеціалісти Навчального Центру ПРОФІ — Вам нададуть якісну консультацію відносно того, який Рівень навчання Вам обрати — та де Ви його зможете використати на практиці !

3. Косметологія Професійного рівня? Даний рівень навчання розрахований в ПРОФІ для тих студентів, які в подальшому хочуть надавати повний спектр послуг косметолога та вміни відрізнити різного типу захворювань шкіри. Такий рівень навчання дозволяє Вам опанувати навіть основи Дерматології

Варто кожному задуматися, про те яке навчання обрати краще для себе, та задати собі питання — «ЩО Я ЗМОЖУ РОБИТИ ТА ЯКУ ЯКІСНУ ДОПОМОГУ НАДАВАТИ КЛІЄНТАМ, ЯКЩО ПРОЙДУ  КУРСИ Косметологів  на протязі — 36 годин ? на протязі —  56 годин  або в межах 128 годин !

Центр Професійного Навчання «ПРОФІ»  — завжди радий Вас навчати але, ми завжди  підходимо до навчання тільки професійно — від нас Ви Вийдете Косметологом але опанувавши не курси косметології — базовий рівень, а курси Косметологів професійного рівня від ПРОФІ  — після, якого вдійсності будете мати ті знання з якими можна гідно вийти в світ та працювати Майстром — косметологом — не тільки в Луцьку, Рівному та Ковелі або іншому місті України, але й навіть використати свої набути знання в нашому  Цетрі в країнах Європи