Територіальне представництво в судах, органах державної реєстрації, ЦНАПах та інших державних органах на території Рівненської області

/Територіальне представництво в судах, органах державної реєстрації, ЦНАПах та інших державних органах на території Рівненської області
Територіальне представництво в судах, органах державної реєстрації, ЦНАПах та інших державних органах на території Рівненської області 2020-04-25T21:48:33+03:00

Територіальне представництво в судах, органах державної реєстрації, ЦНАПах та інших державних органах на території Рівненської області.

Відрядження в іншу місцевість завжди супроводжується витратами часу, зусиль та коштів, однак не завжди приносить бажаний результат. У відрядженні бажаним є вирішити усі питання оперативно та якісно, але на практиці досить поширеним є довгі чекання під кабінетами, незнання прийомних днів та/або годин, непорозуміння з місцевими чиновниками. 

Правнича фірма «Профі» пропонує підприємствам усіх форм власності, а також колегам — юридичним фірмам та адвокатам, які  віддалені від міста Рівного та міст  Рівненської області, представництво інтересів в судових  інстанціях  та в органах державної влади і місцевого самоврядування Рівненської області.

При цьому укладається договір про надання юридичної допомоги та довіреність на представництво та зникає необхідність  у постійних відрядженнях,  та  затрат  часу і  грошей, що пов’язані з переїздами.

Дана пропозиція буде актуальна тим замовникам, які проживають чи по роботу своєї постійної роботи перебуваються за межами Рівненської області, а судові провадження тривають  саме в даному  місці.

Запрошуємо до співпраці юридичні фірми та адвокатські бюро (об’єднання),страхові компанії та інш., адже ми допоможемо зекономити ваші час та гроші, а справи будуть вести юристи із 20-річним досвідом роботи.

Наші контакти за телефоном:

0506773715 (viber,telegram,Whats App),

e mail: Yur-profi@ukr.net