Адвокат по сімейним справам

/Адвокат по сімейним справам
Адвокат по сімейним справам 2020-05-08T19:54:22+03:00

Адвокат по сімейним справам Рівне

Адвокат в м. Рівне  правничої компанії «Профі» надасть юридичні послуги коли виникають сімейні справи в органах влади або сімейні спори в суді.

Кожен наш професійний адвокат, має серед переліку послуг правову допомогу по сімейним справам.

Адвокат нашої компанії надасть юридичну допомогу коли вам потрібне розірвання шлюбу або іншими словами здійснити розлучення.

Якщо один з подружжя проти розлучення а також у випадку необхідності розлучитись  з чоловіком/дружиною якщо є дитина адвокатом для Вас буде підготовлена позовна заява про розірвання шлюбу адже в таких випадках відбувається розірвання шлюбу в судовому порядку.

Адвокат в м. Рівне допоможе отримати рішення суду про розірвання шлюбу.

Маємо великий досвід коли є необхідність стягнення аліментів. Адвокат в м. Рівне посприяє, якщо вам необхідна зміна розміру аліментів (збільшення або зменшення).

Адвокат в м. Рівне проконсультує вас як стягнути аліменти. Нами може бути підготовлена для вас позовна заява про стягнення аліментів.

У випадку коли платник аліментів здійснює ухилення від сплати аліментів адвокат в м. Рівне може домогтися, щоб судом з нього була стягнута пеня за прострочення сплати аліментів.

Адвокат в м. Рівне надасть вам юридичну допомогу при наявності потреби здійснити поділ майна подружжя.

Іноді виникають ситуації коли позбавлення батьківський прав є крайньою необхідністю або ж навпаки потрібне поновлення батьківських прав і в таких випадках адвокат в м. Рівне надасть юридичні послуги.

Не рідкістю є випадки оспорювання батьківства. Наш адвокат в м. Рівне має практичний досвід з вирішення питань батьківства в тому числі виключення запису про батька дитини.

Коли вам потрібне визначення місця проживання дитини або встановлення годин побачень з дитиною, то в такому випадку адвокат може вам надати адвокатські послуги в м. Рівне.

Крім цього, коли розлучення є неможливим з підстав зазначених в законі (вагітність дружини, недосягнення дитиною одного року) ми допоможемо вам встановити режим окремого проживання за рішенням суду 

Адвокат з сімейних справам Рівне

Номери телефонів до адвоката по сіменйим справам:

     098 375 53 00

     093 384 74 38

     095 385 77 30